
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Lublin
Offline |
#11
|
|
Przyczyny:
-Niezrozumiała i niedorzeczna polityka transferowa -Brak przedłużeń kontraktów z Baszczyńskim i Zieńczukiem -Znalezienie ich następców na ostatnią chwilę -Stała gra na 'wyjazdach' -Fatalne obozy przygotowawcze -Upadek autorytetu Skorży wśród zawodników -BRAK MOTYWACJI wśród piłkarzy -Stworzenie wielonarodowej drużyny, która jak widać nie potrafi tak funkcjonować -Fatalne pomysły taktyczne Macieja Skorży (toporne dzidy w pole karne na Boguskiego i Małeckiego) Potrzeby: -Rozwiązanie kontraktów z zawodnikami, którym ten sezon przeminął pod znakiem 'braku formy' -Zakontraktowanie zawodników młodych, głodnych sukcesów -Grzegorz Mielcarski na prezesa -Powrót Kamila Kosowskiego, jego powrotów nigdy za wiele -Dać czas Kasperczakowi na budowę drużyny! To tyle z mojej strony odnośnie tego sezonu, który został zawalony moim zdaniem już na samym początku. Graliśmy tak tragicznie że tylko wystarczyło miesiąc czy dwa jak ta tragedia przeistoczy się w to co przeżywaliśmy w marcu. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|