The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.05.2010, 20:02. Analiza wicemistrzostwa - przyczyny i skutki :)
Analiza moja wiec subiektywna, ale moze ktos sie zgodzi ew. zakwestionuje

Przyczyny wicemistrzostwa:

- brak stadionu -> mecze wyjazdowe i pol-wyjazdowe
- brak pomyslu na gre ofensywna i zapalu w wiekszej czesci sezonu (wyniki "na styk"). Dopiero z Legia i Piastem wygrane wyraziste.
- oszczednosci transferowe
- brak reymontowskiej wrzawy tworzonej od kibicow, wspierajacej w trudniejszych momentach
- troche skuteczniej grajacy Lech :/

Skutki:

- gra Lidze Europejskiej zamiast LM (mniejsza presja może pójdzie lepiej i awansujemy dalej)
- mniejsza szansa na szybki zarobek , ale może dochodzac dalej zarobimy wiecej + dodatkowoz biletow na duzym stadionie jeśli chwilę pogramy w LE.

Perspektywa na przyszłość:

- gra na nowym stadione > 30 tys . miejsc
- szansa na nowych kibicow
- szansa na dodatkowe dochody z biletow na mecze pucarowe LE. Jeden mecz z biletami po 50 zl to 1,5 mln!! jak przyjdzie 30 tys. ludzi.
- szansa pokazania sie w kilku meczach pucharowych z europejskimi sredniakami, nabranie doswiadczenia
- czas na budowanie solidnej druzyny na przyszloroczne mistrzostwo i eliminacje LM (moze bez eliminacji jak Wisla Ruch i Lech zagraja ladnie?). Bedzie spokoj i mniejsza presja a to sprzyja pracy dobrym trenerom takim jak Kasperczak.

Potrzeby:

- zakup 2-3 dobrych zawodnikow (bramkarz - Onyszko , pomocnik - , napastnik - Micański)
- silna i mocna kamapnia reklamowa meczy aby sciagnąc minimum 22-24 tys. widzow na kazdy + komplet na mni. 3 mecze w rundzie (Lech, Legia, Cracovia)
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:09.