
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW
Offline |
#1
|
|
Analiza moja wiec subiektywna, ale moze ktos sie zgodzi ew. zakwestionuje
![]() Przyczyny wicemistrzostwa: - brak stadionu -> mecze wyjazdowe i pol-wyjazdowe - brak pomyslu na gre ofensywna i zapalu w wiekszej czesci sezonu (wyniki "na styk"). Dopiero z Legia i Piastem wygrane wyraziste. - oszczednosci transferowe - brak reymontowskiej wrzawy tworzonej od kibicow, wspierajacej w trudniejszych momentach - troche skuteczniej grajacy Lech :/ Skutki: - gra Lidze Europejskiej zamiast LM (mniejsza presja może pójdzie lepiej i awansujemy dalej) - mniejsza szansa na szybki zarobek , ale może dochodzac dalej zarobimy wiecej + dodatkowoz biletow na duzym stadionie jeśli chwilę pogramy w LE. Perspektywa na przyszłość: - gra na nowym stadione > 30 tys . miejsc - szansa na nowych kibicow - szansa na dodatkowe dochody z biletow na mecze pucarowe LE. Jeden mecz z biletami po 50 zl to 1,5 mln!! jak przyjdzie 30 tys. ludzi. - szansa pokazania sie w kilku meczach pucharowych z europejskimi sredniakami, nabranie doswiadczenia - czas na budowanie solidnej druzyny na przyszloroczne mistrzostwo i eliminacje LM (moze bez eliminacji jak Wisla Ruch i Lech zagraja ladnie?). Bedzie spokoj i mniejsza presja a to sprzyja pracy dobrym trenerom takim jak Kasperczak. Potrzeby: - zakup 2-3 dobrych zawodnikow (bramkarz - Onyszko , pomocnik - - silna i mocna kamapnia reklamowa meczy aby sciagnąc minimum 22-24 tys. widzow na kazdy + komplet na mni. 3 mecze w rundzie (Lech, Legia, Cracovia) ![]()
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
|
|
|

|
||||||
|
|