
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy
Offline |
#1
|
|
Chodzi mi o Wasze opinie bez ściemy i nie z folderu reklamowego.
Jest bezpiecznie dla rodziny z małymi dziećmi? Jak z pracą? Czy warto myśleć o kupnie mieszkania właśnie w Krakowie-są perspektywy na dobre życie nieważne czy jest się szefem oddziału banku czy nauczycielem? Byłem w Krakowie kilkadziesiąt razy,ale najdłuższy pobyt to tydzień-wszystkich niuansów w takim czasie nie da się wyłapać. Ja po wojażach po Polsce ze względów matrymonialnych ( ) aktualnie mieszkam na Mazurach w mieście około 25 tysięcy ludności, stała praca, około 2 tys. pensji, połowę zabiera mieszkanie. Namawiam swoją połowicę na wyjazd jak najszybszy - mimo,że jeziora piękne listopad czy luty na Mazurach jest straszny-chyba,że ktoś lubi szarzyznę i ciszę cały rok. Jedynym ratunkiem są wyjazdy weekendowe,ale to jednak nie to. Myślałem o wyjeździe do któregoś z miast, w których mieszkałem (Toruń, Gdańsk) bądź przebywałem ileś tam razy (Kraków, Warszawa).3 lata na Mazurach wystarczy. Więc jak się mieszka na co dzień w Krakowie? ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|

|
||||||
|
|