
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#11
|
|
Nie wiem czemu Kasperczak nie zaryzykuje Głowackim Cleberem i Marcelo w środku obrony.
Przecież w polskiej lidze nawet 2 obroncow daloby rade ![]() Wtedy Mozna zagrać 5 pomocnikami w polu Lewa Pomoc - Kirm, Piotr Brożek Def Pomoc - Sobol 2 Ofensywnych - Garguła (jeśli sie wyleczy), Jirsak Prawa pomoc - Małecki Atak - Brożek Boguski Albo zamiast Brożka Małecki i na prawa Lobo. Z braku absencji Guły mozna zaryzykowac 3 napastnikami. |
|
|

|
||||||
|
|