
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Wielka Polska
Offline |
#1
|
|
o to moja skromna kolekcja szaliczków , dojdzie do niej jeszcze z kilka szali , jeśli ktoś poda interesującą cenę za nie będę skłonny sprzedać ( cały komplet ) o prócz 2óch szali Unii Tarnów i Polska dla Polaków. Stan szalików oceniam na bardzo dobry i dobry.
1) http://www.speedyshare.co...24/DSC00422.JPG ( pierwsza strona szali ) 2) http://www.speedyshare.co...45/DSC00424.JPG ( druga strona szali ) 3) http://www.speedyshare.co...99/DSC00427.JPG ( następna kolekcja pierwsza strona ) 4) http://www.speedyshare.co...27/DSC00425.JPG ( następna kolekcja druga strona ) ![]()
...
![]()
|
|
|

|
||||||
|
|