The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.01.2010, 20:00. Erepublik
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/kkkk/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]


Gra wymaga znajomości języka angielskiego/niemieckiego/ rosyjskiego (możliwe jest spolszczenie gry po zainstalowaniu odpowiedniego skryptu)


eRepublik jest to strategiczna gra przeglądarkową: kopia prawdziwego świata która pozwala ci na spełnienie twoich politycznych, ekonomicznych lub wojskowych aspiracji i zmianę losów historii

W grze "rodzimy się" pod postacią młodego obywatela, który chce zmienić losy historii. Znajdujemy pracę, szkolimy się, później zakładamy spółki, organizacje i zakładamy własne firmy przynoszące nam pieniądze (o ile będziemy potrafili nimi zarządzać). W późniejszym stadium gry możemy kandydować na stanowisko kongresu, rządu oraz najwyższe stanowisko państwa - prezydenta. To ludzie decydują o dalszych losach gry, to gracze (a w zasadzie rząd) ustatkowuje siłę pieniądza oraz jego wartość i ilość na rynku.
W grze możemy przenosić się pomiędzy państwami, uczestniczyć w walkach, podpisywać sojusze oraz embarga handlowe.
Gra ciągle się rozwija (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) wiadomo już o zbliżającej się jesiennej łatce gry. Ogólnie uważam że gra jest super, prawie niczego od nas nie wymaga na początku wystarczą 2 kliki dziennie. Lubię tą grę także dlatego że jest w większości darmowa

Aby dołączyć do gry:
Wypełniasz rubryki które się pojawią. Imię, hasło, wybierasz miejsce zamieszkania (najpierw Poland a później swój region - obecnie jest 6 regionów) podajesz adres e-mail oraz datę urodzenia. Na końcu zaznaczasz płeć i potwierdzasz zasady zielonym "ptaszkiem" później klikasz
Klikasz w Become Citizen (napis znajduje się na zielonym polu).


Zarejestruj się z tego linka dzięki temu będziesz miał mnie w Profil -> Friends, wiec w razie problemów z pracą, zarobkiem itp pisz


-http://www.erepublik.com/en/referrer/Schabek1906


Pomoc w rozpoczęciu gry

Aby zorientować się o co chodzi polecam przeczytać któryś z poradników

http://wiki.erepublik.com/index.php/Tutorial/Polski

http://www.erepublik.com.pl/poradnik.pdf

http://www.erepublik.com.pl/forum/t-28


Aktualna mapa Europy w eRepublik znajduje się na stronie
http://img171.imageshack.us/img171/6743/asadsadads.png

http://egobba.de/


Jeżeli masz jakieś problemy pisz do mnie na PW napewno Ci pomoge lub zajrzyj na forum http://www.erepublik.com.pl/

Pomóż ePolsce stać się potęgą eNiemcy zostały pokonane niedługo przyjdzie czas na eRosje


Jeżeli ktoś z Wiślaków już gra to zachęcam do dyskusji w tym temacie
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Schabek : 12.01.2010 o godz. 20:06.
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:53.