interesuje sie ktos z was bardziej gra w pokera? ja ostatnio poznalem ja od stony technicznej i musze powiedziec ze sie niezle wkrecilem. Nawet nie mialem pojecia ile w tej grze odgrywa startegia. Nawet karty nie sa tak wazne jak pozycja przy stole, wielkosc stawki itd.
Naprawde wkrecajaca gra. Jelsi ktos gra to zapraszam do dyskusji, porozmawiamy o rekach, blefach, kasowaniu fishy
Dla zainteresowanych tematem pokera polecam strone
pokerstrategy.com . Znajdziecie tam poradniki, a takze filmy jak grac w pokera aby moc na tym zarabiac. Wszystko po polsku.
Dodatkowo, Ci ktorzy przeczytaja poradnik i odpowiedza na kilka pytan z Quizu dostana 50$ na gre na wybranym przez siebie portalu pokerowym za free!