
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk
Offline |
#11
|
|
Pierwsza połowa bardzo bardzo udana! Druga... hmm, cieszy wynik
![]() Cebanu - pewne interwencje, zagrał na dobrym poziomie. Jop - o dziwo, najlepszy mecz w tej rundzie. Szkoda, że w poprzednich meczach zachowywał się jak junior.. Burliga - pierwsza połowa naprawdę niezła, w drugiej miał spore kłopoty z Kolendowiczem. Jak na debiut, uważam, że całkiem udanie .Bardzo cieszy dzisiejsza postawa Boguskiego. Śmiem zaryzykować stwierdzenie, że przez całą rundę nie doczekalismy się takiej elegancji w grze, w dograniach u żadnego z naszych piłkarzy, jak dzisiaj u Bogusia. Brawo! Sędziowanie... jak tu poprawiać poziom ligi, jeśli sędziowie są tak... żenujący? Zbyt dużo absurdalnych decyzji. ![]()
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|
|
|

|
||||||
|
|