The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.10.2009, 13:07. No to zbieramy punkty!! Wszystko o lockerz.com!
Witam,

Chcialem przedstawic wam serwis Lockerz- strona na ktorej zbieramy punkty. Owe punkty wymieniamy na nagrody

Jakie Nagrody?
Nagrod jest cala masa i z pewnoscia kazdy wybierze cos dla siebie. Wymienie kilka: zegarki, bizuteria, gry, konsole, iphony i wiele, wiele wiecej


Czy to nie fake?
Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.

z lockerz24.za.pl


Dodatkowo w internecie znajdziemy mnostwo filmikow na ktorych ludzie chwala sie swoimy 'zdobyczami' z lockerz kilka przykladow:

Film 1
Film 2
Film 3

i fotki:

Moja koszulka



Nagrody Polakow





Za co dostajemy punkty?

1. Za codzienne zalogowanie się dostajemy 2 punkty.
2. Za zaproszenie kogoś znajomego dostajemy 2 punkty.
3. Za różne specjalne eventy (gry/muzyka/filmy) dostajemy nawet do 60 punktów [narazie nie dostepne]
4. Za odpowiadanie na codzienne pytania dostajemy od 2 do 10 punktów.



Jak dołączyć do Lockerz?

To dosc proste. Nalezy zarejestrowac sie na stronie lockerz.com z otrzymanego wczesniej zaproszenia. Zaproszenie mozna otrzymac od osoby wczesniej zarejestrowanej- wiec zapytajcie znajomych czy nie maja konta w lockerz i jednego zapa dla was! Mozecie rowniez napisac do mnie na pw i zostawic adres email- dysponuje kilkoma i i chetnie sie z wami podziele.

Lockerz od srodka:



sporo aktualnych informacji o lockerz znajdziemy na blogu: www.e-lockerz.net
Ostatnio edytowane przez tylko_na_kilka_dni : 06.12.2009 o godz. 17:22.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:15.