
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#11
|
|
a co Jirsak robi na boisku?
Nie wiem czym się tak zachwycacie Tak, wiem, że nikogo więcej nie mamy, bo jednak Cantoro jest jeszcze słabszy. Tym razem bardzo ładna gra Wisły, ale wraca stare przekleństwo - brak skuteczności. Brożek powinen schodzic z trzema, czy czterema golami po pierwszej połowie. Bardzo skuteczna i aktywna gra Diaza, Małecki jest piłkarzem, który robi różnicę. Szkoda, że inni nie dorównują jego zaangażowaniu i orientacji na boisku... |
|
|

|
||||||
|
|