
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#1
|
|
No cóż gra Wisły w meczu 8 kolejki z pewnością nie zachwyciła. Ważne jednak, że mamy 3 pkt i utrzymaliśmy dystans 5 pkt dający nam komfort psychiczny. Jednak Śląsk ostatnio też gra słabo do tego odpadł z RPP. Na pewno nie możemy ich zlekceważyć i dążyć do szybkiego strzelenia bramki. Pozostałe pary 9 kolejki:
Cracovia - Zagłębie Lubin [2 października, 17:45] Polonia Warszawa - Piast Gliwice [4 października, 14:45] Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa [3 października, 16:15] Polonia Bytom - Lechia Gdańsk [3 października, 19:15] GKS Bełchatów - Korona Kielce [3 października, 17:00] Odra Wodzisław Śląski - Ruch Chorzów [3 października, 14:45] Arka Gdynia - Lech Poznań [4 października, 14:45] ![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|

|
||||||
|
|