Witam wszystkich kibiców Wisły Kraków!
Od jakiegoś czasu u nas prowadzone są spory związane z kolorem krzesełek na przyszłym stadionie Lechii Gdańsk. Projektanci zaprojektowali stadion i chcą krzesełek koloru bursztynu. My kibice się nie zgadzamy z tym bo stadion będzie Lechii i chcemy biało-zielonych krzesełek. Prezydent miasta zrobił głosowanie na stronie internetowej miasta. Sporo idiotów, którzy nigdy nie pójdą nawet na ten stadion głosują nad koncepcją złotych krzesełek (między innymi Arkowcy zamieścili na swoim forum link do głosowania i namawiają do głosowania na złote krzesełka). Więc zagłosujcie na biało zielone krzesełka. Będziecie częściej na tym stadionie niż banda idiotów która głosowała na złote krzesełka.
Oto link:
http://www.gdansk.pl/nasze-miasto?an...a_na_stadionie
Pozdrawiam
ŚWL!