
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Witam, proponuję wrzucać linki do filmików prezentujących ciekawe tak pieśni, jak i przyśpiewki ze stadionów nie tylko polskich, ale Europy i świata. Temat można by ewentualnie rozszerzyć o oprawy.
[Jeżeli podobny temat, jest/był proszę o usunięcie] By pokazać o co mi chodzi, wrzucam kilka własnych propozycji: Olympiakos: http://www.youtube.com/watch?v=5N7n1O7SR7o Panathinaikos: http://www.youtube.com/watch?v=u0rMe...eature=related Eintracht: http://www.youtube.com/watch?v=sfyRfB2CrxU + coś z Francji: RC Lens: http://www.youtube.com/watch?v=m6Pger_5oYQ
Ostatnio edytowane przez pozdi91 : 05.07.2009 o godz. 21:16.
|
|
|

|
||||||
|
|