
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2009
Offline |
#1
|
|
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=15587
TS "Wisła" Enion Energia Kraków Sekretariat Klubu: tel. 012-630-45-00, fax. 012-630-45-89, e-mail: [email protected] Sekcja: tel: 012-630-45-11, e-mail: [email protected] [email protected] Kazdy kto chce pomóc przywrócić zespół siatkarek Wisły do 1. ligi kontaktuje się z klubem i wpłaca pieniądze na podane konto Jeśli 10 000 z nas wpłaci 2 zł - uda nam się pomóc !! |
|
|

|
||||||
|
|