
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 06.2009
Offline |
#1
|
|
Witam wszystkich kibiców Białej Gwiazdy.
W związku z rewanżowym meczem naszej drużyny w Tallinie mam do zaoferowania transport ekskluzywnym busem o ilości miejsc 18+1.Auto marki Mercedes Benz 416 CDI wyposażony jest w klimatyzację,rozkładane fotele,telewizję z dvd,doczepiany bagażnik. Koszt przejazdu w obie strony to 290 zł/osoba. Kontakt POD TEL.503-779-031 Ilość miejsc będzie na bierząco edytowana. BĄDZMY ZAWSZE TAM GDZIE GRA NASZA DRUŻYNA!!! |
|
|

|
||||||
|
|