
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: AZORY
Offline |
#1
|
|
czesc... jesli ktos uzna ten temat za nie potrzebny prosze go poprostu zamknac.
ale uwazam ze sprawe trzeba obgadac... CO bedzie z wejsciem na stadion w sosnowcu? wiadomo ze gramy w Sosnowcu...ze w II r. Gramy z Levadia? jak bezie wygladala sprzedasz na ten i inne mecze Wisly na sadionie Ludowym? bilety beda sprzedawane w Krakowie czy w sosnowcu ...w kasie czy jak? bo raczej arnetow na Lige nie bedzie a byloby glupio gdybym np. chcial kupic bilet a dowiedzialbym sie ze ktos z Sosnowca kupil 10 ... i zabraklo dla Wislakow... prosze o info w tej sprawie... |
|
|

|
||||||
|
|