
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#1
|
|
Papierosy, fajki, cmiki, szlugi, paputki, wicki, calaki, rakiety.... Kto palil, pecil, szlugal, kopcil, cmil, kurzyl, jebal w pluco, ten wie ze nie ma nic fajniejszego niz pierwszy sztach do kawy porannej.
No wlasnie...a moze fajniejsze jest niepalenie ? Ktos rzucil ? Rzuca ? Bedzie rzucal ? jesli tak - dlaczego ? I czy ciezko bylo ? Palilem 18 lat. Paczke dziennie, do gorzaly i 2 paczki, ale na kaca znow nie moglem cmic, wiec srednia sie zgadza. Liczac srednio 5zl za paczke, spalilem jakies 30-40tys zlotych. Jutro mija 7 miesiecy podczas ktorych nie mialem dymu w mordzie. Bez gum, plastrow, hipnozy, czarow, nakluwania iglami przez skosnookich s****ieli, czy innych gusl. Dalo sie! Powód: koplem sie w obliczeniach
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 02.04.2009 o godz. 15:00.
![]()
Boia chi molla !
|
|
|