mcovalski napisał(a):

|
Nie wiem jak ot było podczas spotkań, ale zastanawia mnie czy grał i jak grał Jaszka , bo nie jest nic o nim wspomniane, a z gazety wynika, że w 1 spotkaniu nie wszedł w ogóle, a w 2 grał ( nie wiem ile) ale nic nie rzucił. Jest to naprawdę świetny rozgrywający i warto zwrócić na niego uwagę.Niech mu trener daję więcej swobody rozgrywania z takimi ogórami jak Macedonią.
|
Meczu z Algierią również nie oglądałem.
Z Rosją Jaszka wyszedł w pierwszym składzie, niemniej przy stanie 1:6 Wenta go zmienił i potem chyba już nie grał.
Również obserwuję tego zawodnika, w Bundeslidze potrafi zagrać super, natomiast w reprezentacji chyba Wenta do końca mu nie ufa. A jest to typ zawodnika, na którego trzeba mocno postawić. Faktem jest, że na początku wczorajszego meczu mu nie szło, ale generalnie to tak było w odniesieniu do wszystkich.
Ciekawe czy Wenta wystawi go od początku z Macedonią i Tunezją, czy też będzie próbował wariantu z oboma Lijkami i Karolem - bo raczej Wleklak jest graczem zadaniowym.