
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wierzysz w to co widziales ? | |||
| Tak ! zgadzam sie w 100% |
|
46 | 44,66% |
| Bajka wymyslona przez zakreconego 15latka. |
|
35 | 33,98% |
| Nie interesuje mnie to. |
|
22 | 21,36% |
| Głosujących: 103. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#4
|
|
uważam że bardzo prawdopodobna jest wersja z tego filmu...amerykanie chcieli napędzić swoją gospodarke...a wiadomo...wojna to najszybszy z możliwych sposobów...a WTC stał się pretekstem do wojny.
|
|
|

|
||||||
|
|