
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wierzysz w to co widziales ? | |||
| Tak ! zgadzam sie w 100% |
|
46 | 44,66% |
| Bajka wymyslona przez zakreconego 15latka. |
|
35 | 33,98% |
| Nie interesuje mnie to. |
|
22 | 21,36% |
| Głosujących: 103. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#1
|
|
http://video.google.pl/videosearch?q...+center&emb=0#
2godzinny film dotyczacy zamachow z 11wrzesnia.. Polecam bo naprawde warto! Czekam na wasze opinie po ogladnieciu filmu, ja bylem w ciezkim szoku, moze dla niektorych to bedzie bajka inni uwierza.. @WINDEK i w miare sensownie jest to na filmie wytlumaczone
Ostatnio edytowane przez kms : 29.11.2008 o godz. 15:19.
![]() WISŁA KRAKÓW !
|
|
|

|
||||||
|
|