
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 03.2007
Skąd: Philadelphia usa
Offline |
#1
|
|
A tak na powaznie to mam chlopaka ,ktury o niczym nie mazy tylko o graniu dla bialej gwiazdy.(jego tatus pewnie nie ma nic z tym wspolnego
) Problem polega na tym ,ze moj mlody urodzil sie w stanach zjednoczonych i jest troche zadeleko zeby dojezdrzac na treningi .w tej chwili ma 11 lat i poza pilka swiat dla nioego nie istnieje.Czy wisla ma jakas akademie pilkarska? Tu podaje link do jege video, ocencie czy cos z niego bedzie.http://www.youtube.com/watch?v=P0RccgFlljw i filmik 2 z akedemi w portugali lat 10 http://www.youtube.com/watch?v=8vljJ...eature=related Dzieki. jazda jazda biala gwiazda![]()
whitestarheart
|
|
|