
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Paweł Brożek powinien zostać powołany do Reprezentacji Polski? | |||
| TAK |
|
99 | 80,49% |
| NIE |
|
24 | 19,51% |
| Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
Otoz to. Poza tym Siwy laski robic nie bedzie. Brozek to nr1. I ma grac tylko dla Wisly. Repra nic mu dobrego nie przyniesie. A dwa to ze tam nie ma z kim grac, wiec niepotrzebnie by sie meczyl i jeszcze jakiejs kontuzji by sie nabawil w meczu z ogorkami o nic. PS: A Siwy dobrze wie ze Brozek to numer jeden w Polsce.
Ostatnio edytowane przez e : 21.08.2008 o godz. 13:44.
![]()
|
|
|

|
||||||
|
|