
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#36
|
|
Cytat:
Wychodząc z tego punktu mamy dwa pytania: 1. Czy drużyna x mając potencjalnie za słaby skład aby osiągnąć swoje cele w ekstraklasie czy I lidze ma nie robić rewolucji w składzie? 2. Czy Wisła obecnie ma na tyle mocny skład aby po awansie obylo się bez rewolucji w składzie? Ja uważam, że Wisła potrzebuje 6-10 mocnych graczy, potencjalnie do gry w pierwszej 11. Kilku wypali, kilku nie, na kilku pozycjach nie będzie potrzeby zmian w składzie bo się obecni gracze wybronią ale na kilku będzie taki przymus bo np Kuziemka czy Duarte nie dojadą z formą na ekstraklasę. Uważam, że póki co wszystko fajnie wygląda bo już w tej I lidze okrzepliśmy, wiemy jak w niej grać, skład trochę okrzepł i jest na tyle mocny aby ten awans zrobić ale ekstraklasa to będzie przepaść. Ktoś z młodych okaże się za słaby, ktoś z tych co dawali radę w ekstraklasie typu Carbo czy James, jak dojdzie im kolejny rok do peselu okażą się ciency na ekstraklasę. Tym bardziej nasi rezerwowi typu Nikaj, Colley itd to są całkowite odpady i nawet nie ma co myśleć o graczach na takim poziomie chcąc mieć ławkę rezerwowych w najwyższej lidze. Także nam potrzeba prawie 10 wzmocnień, potencjalnie powiedzmy 3-5 do pierwszego składu i reszta na ławkę oraz mocnego czyszczenia sie z obecnego szrotu. Stawiam tezę, że bez 3 nowych graczy, mocnych graczy do pierwszego składu i 5-7 graczy na ławkę, nie mamy szans w ekstraklasie bo będziemy mieli zbyt mało jakościowch graczy żeby na przestrzeni całego sezonu nimi dać radę się utrzymać w ekstraklasie. Przykładowo, w I lidze Duarte i Kuziemka bez formy mogą grać i jakoś to idzie, w ekstraklasie to już nie przejdzie i takie dwa słabe ogniwa spowodują, że będziemy przegrywać. Także z automatu potrzeba nam dwóch mocnych graczy za nich do pierwszego składu, żeby w razie ich słabej formy mógł ktośna tych pozycjach grać. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
|
|