
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu
Offline |
#11
|
|
Zwłaszcza w pierwszej rundzie razem z Talarem i Szywaczem zdecydowanie zawodnik, który ciągnął zespół nim chłopaki po CLJtce nabrały pewności siebie. Niestety połamał się wczoraj i to zdaje się dość konkretnie.
Natomiast co do rezerw w ogóle. Tak naprawdę zabawa się dopiero zaczyna. 5 poziom rozgrywek to niestety nie jest żaden filtr i okazja do weryfikacji czegokolwiek i kogokolwiek. Dlatego rok temu pisałem, że trzeba rezerwy reaktywować jak najszybciej, bo na początku będzie sporo pracy nim staną się sensownym narzędziem. III liga zacznie już dawać bardziej konkretne odpowiedzi z kogo coś będzie, a z kogo nie. Oczywiście w perspektywie 3-4 lat awans do II konieczny. Dopiero wtedy będzie można powiedzieć, że ciągłość/łańcuch szkolenia jest jakoś sensownie poukładany. Taki Krzyżanowski powinien mieć debiut w seniorskiej piłce na 3/4 poziomie rozgrywek już ze 2 lata temu. Niestety w klubie komuś się przyśniło szkolenie młodzieży z gigantyczną dziurą między pierwszym zespołem, a CLJot w starej formule. |
|
|