
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Panowie, z obrony do gry w I lidze nadają się tylko Colley z Jarochem.
Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. Jakby Uryga, Łasicki i Sateustegui chodzili do szkoły, to by ich wysłano na zajęcia korekcyjne z gimnastyki. Szkolna pielęgniarka by się martwiła, czy się chłopcy poprawnie rozwijają psychomotorycznie. Te wejścia na raz (bo jak któryś z nich ruszy nogą, to ta noga staje się osobnym, bezwładnym bytem), ociężałość, brak skoczności, bezwład⌠i my z takimi inwalidami graliśmy wysoko ustawioną linią obrony xD ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|

|
||||||
|
|