
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#11
|
|
Pozostaje nasz czysty diament, tj. Sławek Peszko
Z Wieczystą w lidze jeszcze nie przegrał Patrz: https://www.transfermarkt.pl/slawomi...trainer/120789 Nie wiem, czy Marcin Brosz da rade w naszym specyficzym klubie. Patrz: https://www.transfermarkt.pl/marcin-...l/trainer/7120 A czemu nie zatrudnić Janusza Niedźwiedzia. Wszędzie gdzie trenował to miał wyniki ponad stan. Patrz: https://www.transfermarkt.pl/janusz-.../trainer/25237 Poza tym zna bardzo dobrze realia I ligi... a my potrzebujemy kogoś na tu i teraz. Kogoś kto od razu wystartuje z wysokiego C, a nie będzie uczył się ligi...
Ostatnio edytowane przez kopaczoholik : 03.12.2023 o godz. 12:47.
|
|
|

|
||||||
|
|