
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline |
#13
|
|
No bo niestety taka jest prawda. Szacunek dla Sobola za to jakim był piłkarzem, ale trenerem to on nigdy nie był i nie będzie. Niczego nie potrafi poprawić w grze drużyny, defensywa jak leżała tak leży, każda drużyna która z nami gra nie ma żadnego problemu by się przedostać w nasze pole karne i nam zagrozić. Akcje ofensywne to zero pomysłu, zero wyuczonych schematow, jedynie przypadek i liczenie na indywidualną przewagę (która zanika bo Hiszpanie zaczęli słabiej grać)
|
|
|

|
||||||
|
|