
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#11
|
Wpier*ol od Chojniczanki w 12 kolejce to był ten "trudniejszy rywal" w zeszłym sezonie, a Polonia (w, 2 k.), Stal (r, 3k), Arka (w, 6k), Chrobry (r, 8k) to ten trudniejszy początek. Aby wyłapać trendy to musiałbyś przed każdym meczem robić zestawienie miejsca i trendu naszego przeciwnika. Nie mam systemu bo to zrobić automatem, a ręcznie nie mam ochoty. To co napisałem wyżej jasno dowodzi, że twierdzenie, że przeciwnicy ułożyli się nam w jakiś specjalny sposób nie jest prawdziwe. Zwłaszcza, że tej jesieni wpadki mieliśmy ze słabymi drużynami, a Arka, która ma tyle samo punktów co my dostała 5:1.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 25.10.2023 o godz. 14:53.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|

|
||||||
|
|