
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#11
|
Nie graliśmy z ŁKS ale z Łęczną. A cały powyższy wywód to szukanie argumentów po fakcie. Co nie przeszkadza, że gdyby to było wyćwiczone, to klękajcie narody. Nie rozumiem tylko dlaczego trenerzy wyćwiczyli manewr z Szotem zamiast z takim Rodado. Odkryli nagle, że to super snajper? Mnie się nie klei, ale uważaj, co chcesz. I nie czepiam się Fernandeza na siłę - wszyscy widzą, że: - albo zaliczył zjazd formy - albo gra pod siebie - albo nie akceptuje go drużyna - albo rywale nauczyli się, co robić, żeby Fernandez był skuteczny. Ta ostatnia opcja jest dla niego i dla Wisły najgorsza. Jeśli cos się zmieni w najbliższym spotkaniu odwołam swoje uwagi. Wolałbym Fernandeza z początku rundy. |
|
|

|
||||||
|
|