
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Przypomniała mi się jeszcze lepsza sytuacja z Cisse. Przy stanie 1:0 jeszcze w 2 połowie. Ewidentnie był faulowany, los chciał, że jakimś cudem utrzymał się na nogach, kiedy zwykle przewraca się o własne nogi... Zamaist paść, gdyż okazja była ku temu idealna to ten chyba własnie przez swą nieudolność utrzymał się. Któryś z naszych pokazywał mu po fakcie, że mógł się kłaść :/ dramat, ale tak jak psiałem to TRENR dał go do skłądu i nie zmienił po 20 minutach.
|
|
|

|
||||||
|
|