
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: odjeżdża pociąg do Krakowa?
Offline |
#11
|
|
Cisse - Zaimponował mi. Zagrał chyba swój najlepszy mecz odkąd przyszedł do Wisły.
Szot - Tak samo, mega pozytywne zaskoczenie, zwłaszcza ten raj ofensywny i przegonienie 2 piłkarzy słoni. Biegański - Poprawnie, dobrze, pewnie. Duży plus. Jaroch - Tutaj komentarz chyba zbędny ![]() Sapała - Dobre wejście po kontuzji. Rodado - Ehh... Dobry chłopak, ale brakuje wykończenia, ale trzeba przyznać że Loska też dzisiaj dobrze bronił Reszta zagrała okej. Co do poziomu sędziowania, to nawet nie chce się w....iać już na noc, ale! Od kartki Luisa można się jaknajabrdziej odwołać. Był kapitanem, więc miał prawo wdać się w polemikę z tym .....m, ale zgnajc życie, decyzja przyjdzie na mecz z Łęczną. Za dyskusje |
|
|

|
||||||
|
|