
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
Na szczęście w piątek mecz z niezaprzyjaźnioną Stalą. Może i relacje między klubami i kibicami żadne, ale z tego co kojarzę grają w piłkę. W poprzedniej rundzie rozpykali naszych nie zostawiając wątpliwości kto jest lepszy. Teraz zapowiada się ciekawy mecz. Wygramy czy nie - jest nadzieja że będzie się to dało oglądać jako mecz piłkarski a nie kolejny odcinek "Piątej Ligi Mistrzów". Podejrzewam że może być trudno i tym razem Sobolewski: A) Jednak przygotuje zespół do meczu. Wiem że jesteśmy zajebiści, ale jednak. B) Nie będzie próbował wygrać z handicapem w postaci naszych młodych diamentów. C) Na wypadek W przeprowadzi zmiany kierując się nie sprawiedliwością społeczną a przydatnością dla druźyny i da zmienianym więcej niż 5 minut regulaminowego czasu gry.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.04.2023 o godz. 19:47.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
|
|