
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
Dobrze wiesz że chodzi o wpuszczenie Dudy i Młyńskiego którzy są daremni i każde ich wejście osłabia naszą grę. Zwłaszcza ten drugi ma serię czterech tragicznych wejść z ławki, a Sobolewski z uporem maniaka co mecz wpuszcza ich na ostatnie dwadzieścia minut. Zero myślenia przez Sobolewskiego o tym kogo kiedy wpuścić. Zero elastyczności taktycznej. Pomysł z Żyro i Ondraszkiem OK - ale na ostatnie 5 minut i po zastąpieniu Muli sabotażystą Młyńskim? Gdzie tu sens i logika? Wysoki Żyro może wejść na 20 minut z Odrą ale z Puszczą kiedy pałujemy w pole karne już nie? @Manhunt. - tak jak napisałem wcześniej: puknij się w głowę, bo próbując być fajny bronisz patologii. Na szczeblu centralnym nie ma miejsca na coś takiego. A potem wielkie zdziwienie że w pierwszej lidze nie ma pieniędzy i sponsorów, jak decydenci sami ośmieszają swój produkt pozwalając na taki syf. Albo próbujemy iść do przodu i doskakiwać cywilizacyjnie do lepszych lig, albo organizujemy zawody piłki gnojowej. Od razu widać że Puszcza to jakaś czwarta liga pod względem infrastruktury i mentalności, kto im pozwolił grać tak wysoko?! Załóżmy że jestem zwykłym kibicem, zapłaciłem 10 zł żeby zobaczyć sobie co ta "hiszpańska" Wisła tak gra i jeszcze mecz stulecie Puszczy - zaciekawiło mnie. A tutaj taki strzał mokrą ścierą w ryj. Wykupię potem dostęp do jakiegokolwiek meczu? Jaką opinię wystawię pierwszej lidze? Ale najważniejsze że wsioki w Niepołomicach mieli swoje święto i sędzia im go nie popsuł nie dopuszczając boiska do gry. Brawo.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.04.2023 o godz. 19:37.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
|
|