
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#11
|
|
Od czegoś trzeba zacząć, trudno żeby nas z marszu wrzucić do 2 ligi, a i tam nam raczej miejsce niepotrzebne (mecze po całym kraju, spora szansa spadku bez utrzymania kilku seniorów na stałych kontraktach) Obecnie: 2 liga: Lech, Śląsk Zagłębie L (3 zespoły) 3 liga: ŁKS, Legia, Jagiellonia, Pogoń, Raków, Górnik Zabrze, Chrobry Głogów (!!!), Miedź Legnica, cracovia, Korona Kielce (10 zespołów) Z dużymi szansami na awans do 3 ligi: Widzew, Bruk bet, Wisła Płock, Odra Opole, Chojniczanka Chojnice, GKS Tychy, Piast Gliwice - wszystkie top 5 w 4 lidze A jak widzę w 4 lidze choćby Błękit II Stargard to się pytam czy naprawdę rezerwy na 5 poziomie rozgrywkowym to w Polsce aż taki koszt? PS. A z tym Kiko to nie byłbym tak pewien bo wszystko zależy od ruchów właścicielskich - będzie Królewski = będzie Kiko. Dzisiaj jest, jutro go nie ma.
Były o to zresztą naciski aby w CLJ wiek wydluzyc do 19 lat właśnie z tego powodu.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 13.03.2023 o godz. 10:31.
|
||
|

|
||||||
|
|