
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Głupie to deprecjonowanie Resovii.
Czołówka tabeli to to nie jest, ale jakby z nami wygrali to by dzieliły nas 4 punkty. Potrafili np. wywalić sąsiadkę z PP czy pourywać punkty drużynom, które są wyżej w tabeli od nas. O czym my w ogóle rozmawiamy? My potrafiliśmy przepierdzielić z ostatnią w tabeli Chojniczanką. Deprecjonowanie kogokolwiek z naszej perspektywy jest śmieszne. Każde pewne zwycięstwo w naszym wykonaniu to powód do zadowolenia.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.02.2023 o godz. 11:30.
|
|
|

|
||||||
|
|