
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2019
Online |
#11
|
|
Przesłuchałem sobie konferencję Jażdżyńskiego. Mnóstwo rzeczy tam można wyciągnąć między wierszami. Część już ktoś opisał wyżej. Mnie najbardziej martwi jedno. Niezbyt mamy wesołą sytuację, ale parafrazując stary żart:
2020: Królewski ogłasza, że jego pomysłem było powołanie na prezesa Dawida Błaszczykowskiego. Po wcześniejszym usunięciu blisko współpracującego z Jażdżyńskim i przez niego nadzorowanego Obidzińskiego (mówił o tym Obidziński, a potwierdza fragment o okresie dużego zaangażowania) W efekcie katastrofa po dwóch latach 2022 lipiec: Królewski zmienia zdanie, wystawiając Jażdżyńskiego (niby nic wprost nie było ale tylko Jarosław mógł być tym wspólnikiem, który zmienił zdanie) i doprowadza do powołania na prezesa Władysława Nowaka. W efekcie katastrofa po 4 miesiącach 2022 listopad: Królewski przejmuje pakiet większościowy wypychając Jażdżyńskiego ze spółki, zostaje p.o. i ogłasza, że wkrótce mianuje docelowego prezesa Wisły. Co może pójść nie tak? ![]() |
|
|

|
||||||
|
|