
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#11
|
|
Wyraźnie szwankuje tutaj aspekt przepływu informacji klub - kibice, bo że mecz będzie chujowy, można było przypuszczać ale jednak nie sądziłem że niepotrzebnie kupiłem bilet, bo i tak nikt go nie będzie sprawdzał, niepotrzebnie siedziałem o suchym pysku bo mogłem sobie spokojnie wszystko wnieść w plecaku...Duży fart, srać mi się nie chciało.
Więc na przyszłość, bardziej transparentnie proszę. Nie ma ochrony, bramki otwarte, catering we własnym zakresie, no i jakiś papier toaletowy, na wypadek. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|

|
||||||
|
|