The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.05.2022, 10:43
Wiadomo, że emocje biorą górę ale mówiąc o kajaniu mam na myśli, że oni JUŻ, koniecznie JUŻ powinni przeprosić a nie się zaszywać w norze, bo już się stała tragedia i czas nie gra na ich korzyść. Główni winowajcy tego co się stało to są niestety bracia Błaszczykowscy powinni się po prostu pokazać i powiedzieć, że zjebali.
Mówiąc o jebaniu mam na myśli reakcję kibiców. To, że Kuba uratował klub to jedno ale to że doprowadził go w 3 lata do spadku to jest też nie lada wyczyn. Dlatego transparenty typu Kuba, Kaziu, Sobol z nami kibicami, reszta won... ja .......e. A czemu Kuba z nami a np Królewski won? A czemu nie odwrotnie? Może Królewski z nami a Kuba won? Co takiego więcej zrobił Kuba niż Jarek (oprócz tego, ze wiadomo iż Kuba sam w sobie był marką, wchodząc w ten projekt dał wiarygodność). CO ma na celu klepanie po plecach Kuby? Dlaczego oficjalnie nie można mu powiedzieć, że jest winny i s.......ił? Hodujmy dalej te układy rodzinno-legendowe, na pewno to zaplusuje w przyszłości.

A co do działania to własnie trzeba już, teraz, my już jesteśmy w pierwszej lidze, 1 liga rusza już, zaraz, my już możemy nie myśleć o meczu z Wartą ale już musimy myśleć o rozwiązywaniu kontraktów, nowych trenerze bądź zostawieniu go, nowych transferach. Tu nie ma na co czekać, trzeba zapierdalać bo czasu jest mało i gra na naszą niekorzyść. 3 lata zmarnowane, bo przespane, oprócz planu spłaty długów, wychodzenia na prostą to nic w tym klubie od strony sportowej nie zostało poczynione prawidłowo. Wszystko robione na ostatnią chwilę mam wrażenie, tak jakby plan A i B nie wypalił więc szybko wcielamy plan Z.

A stety dla nas i niestety dla rodziny, początkiem planu powinna być szybka dymisja albo prezesa albo trenera. Bo nie można powiedzieć, że nic się nie stało i zgonić winy na wszystkich innych, których już w klubie nie ma. Albo Brzęczek miał związane ręce stąd te 1/13 i jemu dajemy szansę ale wtedy winny jest prezes za całą politykę Popasieczno-Gulowo-Brzęczkową i za ten sezon, albo prezes jest dobry, po prostu miał pecha i do piłkarzy i do ludzi ale ....a żeby trener wygrał 1 na 13 meczów to przejść bez echa nie może.

Ja nie wierzę w to, że cokolwiek się w tym klubie zmieni jeśli rodzina, przyjaciele i legendy będa się trzymać dalej przy Wiśle. Za dużo tego jest, za dużo ludzi bez kompetencji, za dużo ludzi z ukłądu do klepania się po pleckach, tu nie ma opozycji, kogoś kto spojrzy na sprawę z innej strony i raz się jego naprostuje ale raz ona naprostuje resztę. Obraliśmy bardzo zły kurs.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04.