The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.04.2021, 15:25
Ja yebie... żal czytać i się stresować, znów serce rozrywa.

KOLEJNY trener do wyjebania Ganie na zwolnienie Kuba nie wiedział, że Hyballa jest porywczy Wiedzieli jak prowadził zespoły wcześniej.

Co znowu u nas się stało? 2-3 mecze świetnie i co? Znów padaka? To za Skowornka przyzowita gra dłużej została utrzymana.

Tak jak Framat pisał: uważam, ze coś z piłkarzami bo kolejny trener i to samo.

Co z innymi zsespołami? Dlaczego w takim Rakowie, Śląsku, Lechii, Piaście jest troche dłużej trener a u nas Wuja będzie za granicą... może on na ligę jest ok, nie naśmiewałbym się tak z tego układu :/

Tylko problem jest taki, że nie jestem za biciem piany i zwalnianiu trenera. Dawałem szanse Stolarowi, Skowornkowi, dlaczego nie miałbym jej dać Hyballi, który zrobił na mnie najwieksze wrażenie w początkowych meczach z tych wszystkich trenerów?

Koszulka GEGENPRESSING odbija się czkawką - jak ją zobaczyłem to poczułęm ZAŻENOWANIE w ramach nie chwalcie dnai przed zachodem słońca czy dzielenia skóry na niedzwiedziu. Gegenpressing jeszcze się nie zaczął a oni już koszulki porobili :/ Swego czasu książki Engela zalegały w klubowych magazynach: "futbol na tak" :/

W każdym razie jak widzę tą nagonkę, te artykuły o kwasach to wiem, że już nic z tego nie będzie.. żaden trener nigdy nie wyszedł z nagonki jak się już zaczynała. Jeśli wychodziły przecieki o kwasie to z reguły tak było.. szkoda, że sytuacja z Petrescu nikogo nic nie nauczyła :/

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:29.