
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Ja yebie... żal czytać i się stresować, znów serce rozrywa.
KOLEJNY trener do wyjebania Co znowu u nas się stało? 2-3 mecze świetnie i co? Znów padaka? To za Skowornka przyzowita gra dłużej została utrzymana. Tak jak Framat pisał: uważam, ze coś z piłkarzami bo kolejny trener i to samo. Co z innymi zsespołami? Dlaczego w takim Rakowie, Śląsku, Lechii, Piaście jest troche dłużej trener a u nas Tylko problem jest taki, że nie jestem za biciem piany i zwalnianiu trenera. Dawałem szanse Stolarowi, Skowornkowi, dlaczego nie miałbym jej dać Hyballi, który zrobił na mnie najwieksze wrażenie w początkowych meczach z tych wszystkich trenerów? Koszulka GEGENPRESSING odbija się czkawką - jak ją zobaczyłem to poczułęm ZAŻENOWANIE w ramach nie chwalcie dnai przed zachodem słońca czy dzielenia skóry na niedzwiedziu. Gegenpressing jeszcze się nie zaczął a oni już koszulki porobili :/ Swego czasu książki Engela zalegały w klubowych magazynach: "futbol na tak" :/ W każdym razie jak widzę tą nagonkę, te artykuły o kwasach to wiem, że już nic z tego nie będzie.. żaden trener nigdy nie wyszedł z nagonki jak się już zaczynała. Jeśli wychodziły przecieki o kwasie to z reguły tak było.. szkoda, że sytuacja z Petrescu nikogo nic nie nauczyła :/ |
|
|

|
||||||
|
|