
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#11
|
|
Hyballa po meczu z Górnikiem sprowadził na ziemię by nie liczyć na 3,4 miejsce. Bardzo rozsądnie. Bez czarowania również że to był dobry mecz, bo pochwalić można nas co najwyżej w destrukcji (a i to na wyrost).
Mamy sprawę jasna. Nasz sufit to w tym sezonie 6-8 miejsce, co i tak byłoby najlepszym wynikiem od 3 lat. Wyżej z tymi piłkarzami nie podskoczymy. Wszystko ponad te 9 miejsce to powinien być sukces tej drużyny, w takim składzie personalnym. Gdyby dzisiaj było okienko to by jutro już w klubie nie było Chuki i Szoty. Grają bo muszą, ale za nic nie zasługują obecnie na 1 skład, o ile w ogóle na grę. Oby Urosa postawili na nogi, bo trzeba poukładać obronę, aby nie łatać dziur Sadlokiem, Burligiem.czy Zukovem. Cała trójka zasługuje by grać na swoich pozycjach. Z Lechią tak to widzę: Lis- Burliga, Frydrych, Uros, Sadlok - Plewka, Zukov, Savic, Yeboah, Silva- Medved i myślę że tego nie przegrany. A może wygramy na farcie jak w Płocku. Dograć ten sezon, wyczyścić szatnie, dokonać wzmocnień i zacząć grać w piłkę. Bo to co dzisiaj było to paraolimpiada. |
|
|

|
||||||
|
|