The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 28.11.2020, 22:36
Moim zdaniem jednakowoż:

1. Zostały zaje.bane transfery. Nie mamy 8mki z prawdziwego zdarzenia. Mamy albo stricte defensywnych pomocników albo 10tki. Odeszli między innymi: Savicevic, Turgeman, Brożek, Hebert, Hołownia, Wojtkowski, Tupta, Drzazga, Pawłowski, Wasyl, a ci co przyszli są od nich najwyraźniej piłkarsko gorsi. Osłabiliśmy poszczególne pozycje. Beciraj < Brożek < Turgeman. Nie przyszedł nikt na pozycję Savievicia. Hołownia > Abramowicz, itd.
2. Nie mamy skrzydłowych. Yeboah to przeciętny przeciąg. Czasem coś mu wyjdzie, ale na pewno nie zrobi różnicy. Po lewej stronie nie ma skrzydłowego. Gra tam z konieczności Silva albo Savić. Mak kontuzja, zmiennika nie ma.
3. Nie mamy trenera. Mamy gościa, który ma głowę nabitą schematami, ale nic z tego nie wynika. Nie ma charyzmy, nie ma komunikacji z drużyną, nie ma planu B, nie ma motywatora, nie ma stratega, nie ma fuksiarza. Idealny typ na głównego analityka, a nie na głównego trenera.
4. Nie mamy liderów. Nie ma gości, którzyby w trudnych momentach wzięliby grę na siebie. Mamy przeciętny skład i brak cech przywódczych w drużynie poza Kubą, który po zagraniu jednego meczu cztery pauzuje.
5. Chaos kadrowy. Poza Lisem, Frydrychemvi Forbsem nie wiadomo kto jest w pierwszej drużynie. Rotacja przypomina karuzelę w lunaparku. Ja się .....a zastanawiam czy nasz trener gra w bingo przy losowaniu pierwszego składu?
6. Przygotowanie fizyczne (mityczne). Nie mamy siły biegać po 65 minucie. Może to COVID, a może zjeb.ani trenerzy przygotowania fizycznego. Snujemy się po boisku. Nie ma zmiany tempa gry. Nie ma przyspieszenia. Bo nie mamy z czego depnąć.
7. Postępuje sportowy regres piłkarzy. Jak Frydrych do nas przychodził, przypominał piłkarza, a teraz upodobnił się do tej bezkształtnej masy piłkarskiej tworzącej kadrę Wisły Kraków.

Więc zmiana trenera Skowronka problemu nie rozwiąże, ale z pewnością kilka problemów powstało dzięki trenerowi. Mam jeszcze wrażenie, że
8. Atmosfera w drużynie jest słaba. Nie ma sportowej złości. Niewielu piłkarzy naprawdę się utożsamia z Białą Gwiazdą. A ci, którzy to robią, np. Bury, już sportowo nie są w stanie pomóc.

Wniosek: Wisła Kraków musi przechodzić trzęsienia ziemi co sezon, jakby przez środek boiska przechodziła płyta tektoniczna.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:30.