The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.07.2020, 19:46
Garret napisał(a):Wyświetl post
R33, podpisuję się pod Twoim postem w 100%. Też tego nie rozumiem, efekt grania w kadrze?
Chyba efekt tej dużej kontuzji która była siłą rzeczy bardzo medialną sprawą ze względu na jej drastyczność i dużo ekspertów nie wierzyło, że ,,Wasyl" wróci do gry. Tylko to nie ma akurat żadnych związków z Wisłą.

Garret napisał(a):Wyświetl post
Tak jak nie bardzo rozumiem żegnanie Maka. Ok, wiem, że to kibic Wisły i za dzieciaka bardzo chciał tu grać, ale koniec końców pograł niewiele. Podziękowania przed meczem, oklaski i życzymy powodzenia.
Do tego to mi się już nawet nie chciało odnosić zdanie mam podobne. To samo ktoś wyżej Drzazgę wymienił. Przecież takich odchodzącyh piłkarzy jak oni to jest kilku-kilkunastu co sezon.


'bridgeburner" napisał(a):
A to nie Wasyl był jednym z 2 zawodników(obok Brozka), którzy nie wysłali wezwania do zapłaty w czasach najwiekszego roz....ziaju?
Czy to nie Wasyl pozyczał w szatni swoje pieniądze jak zawodnicy przez 4 miesiace nie dostawali pensji?

Jakieś źródła odnośnie tego drugiego? Oczywiście też trzeba brać poprawkę na to, że do najbiedniejszych nie należał biorąc pod uwagę gdzie grał wcześniej.

'bridgeburner" napisał(a):
Nie Wasyl namówil Burego do powrotu do Wisły w momencie gdzie kazdy doświadczony zawodnik był na wage złota?


Też jakieś źródła? Bo jedyne co znalazłem to to:

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...kowski/gqx25t0

http://www.2x45.info/aktualnosci/579...zczykowskiego/

Tak więc chyba chwilową ,,gadką" u dentysty nie chcesz nazywać namawiania. Kolejna sprawa, że Burliga raczej wtedy pewnie w ofertach nie przebierał, żeby to miało dużą wartość.
Ostatnio edytowane przez R33 : 16.07.2020 o godz. 19:56.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:47.