
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#11
|
|
Stolarczyk jest tak ciulowy ze szok, ale nie ma trenera innego, lepszego na ktorego nas stac. Gramy takie gowno czytelne w ofensywie ze szok. Jesli ten chlop dalej bedzie szlifowal ten cudowny styl to spadniemy.
Mecz taki slaby ze szok. Zydy tez mega cioty. Jedynie sa poukladani w obronie ale to reka probierza. Tez jego reka ze leza dlugo za kazdym razem jak sie przewroca z glodu. Co bylo irytujace a rownoczesnie smieszne. Umiejetnosci pilkarzy sa na takim poziomie ze mozna stwarzac sobie duzo sytuacji w meczu ale nie przy pomysle stolarczyka. Wolna czytelna gra na skrzydlo, jeszcze jakby sadlok umial wrzucic... Koniec klepania po plecach kopaczy chyba ze niektorzy maja tutaj ambicje na 1 lige a widze ze sa tacy. No i oczywiscie nie mowie ze nie walcza pilkarze, bo walcza.... |
|
|

|
||||||
|
|