W środę o godz. 16:00 rozpoczynamy kolejną przygodę z Pucharem Polski. Na wyjeździe podejmiemy zespół Błękitnych Stargard występujący obecnie w II lidze.
Po meczu w Płocku z kadry wypadli kolejni zawodnicy, w zespole powoli robi się szpital. Czy trenerowi Stolarczykowi uda się stworzyć optymalną jednostkę mając na uwadze, że w niedzielę gramy najważniejszy mecz w sezonie?
Czy mecz pucharowy potraktujemy po macoszemu jak miało to miejsce w poprzednich latach odpadając już we wczesnych rundach czy tym razem się do niego przyłożymy? Zapraszam do dyskusji.