
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Jak dla mnie mega duży plus to niezniszczalny Brożek. Może nie ta prędkość co dawniej, ale zastawianie się oraz dogrywanie - klasa.
Niestety boki w porównaniu do zeszłego sezonu mamy kiepskie, oby Kuba szybko wrócił. Buchalik szacun, mam nadzieję że nie przydarzy mu się kontuzja i będzie naszym pierwszym bramkarzem. Fajnie też że mimo poniedziałku, mamy drugą frekwencję po Legii, reszta to już w ogóle zostaje w tyle gdzieś pod Radomiem. Szczęśliwe zwycięstwo, patrząc w dodatku iż ten spalony numer 1 był taki naciągany, no ale plus dla nas
Ostatnio edytowane przez Arkas : 06.08.2019 o godz. 10:47.
![]()
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP. |
|
|

|
||||||
|
|