
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Mecz powinien się skończyć wynikiem 3-2, i pewnie by się tak skończył, gdyby Stolarczyk nie postawił tak mocno na poprawę gry w obronie. Klemenz, Niepsuj, Sadlok co raz lepiej.
Wygraliśmy, więc wyszło na jego. Jeśli wszyscy nasi zawodnicy będą zdrowi, zgrani to uważam że pomoc w składzie: Chuca, Savicevic, Basha, Silva, Kuba będzie najbardziej kreatywna w lidze. Do tego Wojtkowski który wyrasta z juniora i wiecznie młody talent Brożek. |
|
|

|
||||||
|
|