
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#1
|
|
Czas na podsumowanie sezonu który dobiegł końca .Dla mnie plus,że w ogóle zagraliśmy w ESA,a wasze plusy i minusy ?
Plusy: Maciej Stolarczyk Powrót Kuby Wygrane derby Wygrana z Legią 4:0 Wygrana z Amiką 5:2 Zachowanie drużyny w trudnej chwili pokazali,że są drużyną,piłkarze nie uciekli jak szczury Remis z Legią 3:3 Kibice którzy pokazali,że są z klubem na dobre i złe Minusy: Zarządzanie klubu przez Marzenkę Problemy z miastem i nie dogadanie się Mityczny Vanna Ly i Hulk Hogan
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 18.05.2019 o godz. 17:49.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|

|
||||||
|
|