
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#30
|
Najlepsze drużyny po 89 były oparte na Polakach: Widzew Smudy, Legia Janasa, Wisła Kasperczaka, Lenczyka, Skorzy, Groclin za Radolskyiego , Lech Smudy. Nigdzie nie mówię że przepis jest rewelacyjny i uzdrowi polska piłkę, ale jak nigdy nie spróbujemy to się nie dowiemy czy cokolwiek pomoże w rozwoju polskich klubów. Niżej jak mowilem upasc nie mozna i to podtrzymuje. W końcu : obowiązek młodzieżowca w składzie to tylko pretekst do zmian. Bo za nimi muszą iść: - zmiana polityki transferowej - pompowanie kasy w akademię - wzmożona rywalizacja wśród juniorów - skończenie z wymówkami "nie gramy juniorami bo spadniemy i nastąpi zwolnienie trenera" Koniec końców poprawa szkolenia i wyższy poziom piłkarski. O kasie z transferów nawet nie mówię bo kolega Ogryzek w innym temacie temat wyczerpał.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 24.03.2019 o godz. 23:29.
|
|
|

|
||||||
|
|