
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
Wyświetl wyniki ankiety: Wysokość składki minimalnej |
|||
| 50zł |
|
118 | 53,15% |
| 100zł |
|
104 | 46,85% |
| Głosujących: 222. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline |
#13
|
|
No ja jestem w szoku, że tak fajnie to idzie. Liczyłem na max 200 członków do końca roku a tu takie zaskoczenie. Brawo. Od paru miesięcy człowiek chodzi struty bo wizje o przyszłości Wisły wydają się koszmarne, ale to co się dzieje daje człowiekowi wiarę, że nawet jak dojdzie do najgorszego to Wisła nigdy nie zginie i kiedyś znów będzie tam gdzie jest jej miejsce.
|
|
|

|
||||||
|
|