The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.10.2017, 21:57
powiem wam ze z trybun to wygladalo to momentami naprawde kozacko.
To co odpierdala Carlitos to nie mam pytan.
Podoba mi sie to ze Polacy ucza sie od Hiszpanow grania klepa i ogolnie technicznej pilki. Sadlok dzisiaj taka profesura ze Nawalka to juz powinien meila pisac z powolaniem. Dla mnie najbardziej odstawal Boguski, jakis taki wolniejszy od reszty, bardziej ślamazarny ..
Fajnie wyglada ten nasz atak blyskawiczny, i do tego wlasnie bardzo dobrze nadaje sie Imaz, poniewaz potrafi z pierwszej pilki zagrac dokladnie na dobieg (vide podanie do Carlitosa w 1 polowie)
Koseki jezdzil niemilosiernie z Arsenicem jak podlapal jego dlugie kroki, ale dobrze ze nic z tego nie wyszlo. W 1 polowie Chorwat mi sie podobal, w drugiej jednak wolalbym Cywke.Braklo doswiadczenia i cwaniactwa grania z Kosekim.
Buchalik nic nie zjebal i mial szczescie wiec co tu mozna mowic. A var jak var, jak dla mnie to zabija cos w futbolu, ni z dupy ni z pietruchy sedzia zatrzymuje akcje i daje na wapno. Wazne ze dla nas.

Taka Wisle chce sie ogladac, biorac pod uwage ze Slask zagral naprawde bardzo dobre spotkanie. Zapierdalali jak motorki, i szczerze mowiac obawialem sie pojedynkow Robaka z Ivanem, no ale Robak na szczescie nie dojechal
Dawno nie widzialem takiego meczu napadziora jak dzisiaj zagral Carlitos. Przyjmowal niemozliwe pilki a sama futbolowka wygladala jakby byla przyklejona do jego stopy...
Nie wiem jak wy, ale ja widzialem dosc duza roznice w stosunku do ostatniego naszego meczu i do naszej gry. Oby to bylo powtarzalne, ta jakosc i zaangazowanie a nie jednorazowe a bedziemy dymac az wióry bedą leciały
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:17.